Beza jest już bezpieczna

Beza jest już bezpieczna

Klacz jakby to rozumiała, nadal jest przestraszona, ale równocześnie widać, że ciekawi ją nowe miejsce. Przestała udawać, że jej nie ma. Wręcz przeciwnie, wyciąga wysoko głowę i rozgląda się po nowym domu. Zaciąga się powietrzem i wchłania zapachy stajni i innych koni. Mamy nadzieję, że znajdzie przyjaciół, którzy pomogą jej w procesie aklimatyzacji, że strach i przerażenie powoli będą wypierane przez inne pozytywne emocje.
Odzew na nasz apel był bardzo duży. Telefon dzwonił, złotówki wpływały na konto. Serdecznie dziękujemy w imieniu Bezy. Szczególne podziękowania składamy Pani Izabeli, Pani Joasi i Pani Renacie, które miały ogromny udział, w ocaleniu tej przerażonej istoty.
Beza otrzymała także wsparcie od rodziny i znajomych „Miary”, który zmarł w Wigilię. „Miara” kochał zwierzęta, dbał o nie i pomagał, kiedy tylko mógł. Jego bliscy zadecydowali, że na pogrzebie pojawi się nasza skarbonka zamiast kwiatów. Te pieniądze zostały przeznaczone na diagnostykę i pierwszą opiekę weterynaryjną.
Dziękujemy każdemu, kto wysłał smsa, kto wpłacił złotówkę. W tym Nowym Roku, wspólnie ocaliliśmy życie. Wartości takiej pomocy, nie da się przeliczyć na żadne pieniądze. Beza będzie żyła dzięki WAM.
Dziękujemy!

Beza dalej potrzebuje wsparcia. Wpłaty na ten cel można przekazywać na rachunek:

29 1750 0012 0000 0000 2212 8288 z dopiskiem “dla Bezy
Przystań Ocalenie
Organizacja Pożytku Publicznego
ul. Kombatantów 134
43-229 Ćwiklice
Można także wesprzeć akcję smsem wpisując w treści „OCALENIE”:
Numer 7248 to koszt sms-a w cenie 2,46 PLN z VAT.
Numer 74567 to koszt sms-a w cenie 4,92 PLN z VAT
Numer 79567 to koszt sms-a w cenie 11,07 PLN z VAT
Za każdą pomoc, z całego serca dziękujemy.