Dina- nowa podopieczna Przystania Ocalenie, prosi o pomoc

Dina- nowa podopieczna ...

Historia Diny poruszyła nasze serca. Fundacja SOS ANIMALS, zwróciła się do nas z prośbą o opiekę nad starszą suczką. Kilka miesięcy temu, została ona odebrana interwencyjnie. Poprzednia właścicielka, nie zauważyła przez długi czas, cierpienia swojego psa. Dina miała ogromnego guza, który wisiał do ziemi. Zapytana, dlaczego pies nie był u weterynarza, odpowiedziała, że przecież pies szczeka i je, a to oznacza, że jest zdrowy.
Zaniedbana, chora trafiła pod opiekę fundacji. Tam została wyleczona, wysterylizowana. Szukano dla niej domu. Jednak jakie szanse na adopcje, ma stary pies, gdy schroniska pełne są młodych, pięknych i zdrowych czworonogów?

Dinka nie miała szans, w starciu z młodością, urodą. My widzimy w niej piękno, dla nas jest śliczna, przypomina naszą Alutkę. Jak każda żywa istota zasługuje na miłość, troskę i opiekę. W warunkach schroniskowych cierpiała, brakowało jej domu. Była coraz smutniejsza, popadała w depresję.
Luksusów i złotych misek, zapewnić jej nie możemy, ale mamy nadzieję, że pomogą nam Państwo w utrzymaniu Diny. U nas jest ciężko, liczymy każdą złotówkę, brakuje na wszystko, ale jak odmówić starszej psinie dachu nad głową, jak odmówić porcji pieszczot, strawy i godnej starości? Często odmawiamy, bardzo często, nie jesteśmy w stanie spełnić wszystkich próśb o azyl. Dostajemy ich, bardzo dużo. Stare, mądre oczy Dinki, złamały nasze postanowienie. Nie mogliśmy jej zostawić.
Nie mamy dla Diny ani legowiska, ani miseczki, ani kocyka. Przyda się jej wszystko, mokra karma też. Jeśli mógłby ktoś jej kupić i wysłać to bardzo prosimy.

Można też kupić Dince przysmaki czy zabawki. Nie ma nic swojego.
Prosimy też o wsparcie finansowe dla niej.
Wpłaty z dopiskiem „Dla Diny” prosimy kierować na konto:
29 1750 0012 0000 0000 2212 8288
Przystań Ocalenie
ul. Kombatantów 134
43-229 Ćwiklice

Można także wesprzeć akcję smsem wpisując w treści „DINA”:
Numer 7248 to koszt sms-a w cenie 2,46 PLN z VAT.
Numer 74567 to koszt sms-a w cenie 4,92 PLN z VAT
Numer 79567 to koszt sms-a w cenie 11,07 PLN z VAT