Dwie końskie matki, proszą o życie!

Dwie końskie matki, proszą ...

Zbliża się najbardziej wyjątkowy czas w roku– grudzień, mikołajki i święta. Przygotowania do nich zawsze nastrajają nas jakoś tak, że świąt wydaje się lepszy, piękniejszy. Nasze zwierzęta proszą o paczki, a te płyną do nich z całej Polski.  Jak co roku w tym czasie otrzymujemy też wiele listów czy telefonów które mówią o smutku i nieszczęściu, a często nawet tragedii związanej z tym magicznym czasem. Kolejny raz ważą się losy zwierząt. Dwóch klaczy. Są to klacze po karierze sportowej i hodowlanej. Jedna ma 21 lat, druga 19. Obydwie mogłyby żyć jeszcze kilka lat. Na pytanie: kto kupi konie, które do niczego się nie nadają?

Odpowiedź jest tylko jedna, szczególnie w obecnej sytuacji wzrastających cen. W naszej PRZYSTANI wiele klaczy sportowych i hodowlanych, a z jakiegoś powodu nagle wybrakowanych i przeznaczonych na mięso, znalazło nowy, spokojny dom. Dlatego chcemy i tym podarować w prezencie mikołajowym, coś najpiękniejszego– życie. Przez kilkanaście lat życia służyły wiernie człowiekowi… zasługują na taki prezent.
Ośmielamy się prosić Państwa o pomoc w ich ocaleniu i wiemy, że tylko dzięki WAM będzie to możliwe. Niestety termin jest bardzo krótki. W PRZYSTANI brakuje miejsca, ale trudno pozostać obojętnym na los koni, które tak naprawdę są już skazane…
Za wszelkie wpłaty z dopiskiem „Dwie matki”, dziękujemy
29 1750 0012 0000 0000 2212 8288 z dopiskiem „Dwie matki
Przystań Ocalenie,
Organizacja Pożytku Publicznego
ul. Kombatantów 134,
43-229 Ćwiklice

Przekaż 1% swojego podatku dla przystaniowych podopiecznych KRS 0000464918

Można także wesprzeć akcję smsem wpisując w treści „OCALENIE”:
Numer 7248 to koszt sms-a w cenie 2,46 PLN z VAT.
Numer 74567 to koszt sms-a w cenie 4,92 PLN z VAT
Numer 79567 to koszt sms-a w cenie 11,07 PLN z VAT