Jagoda ma trzy łapy. Prosi o pomoc

Jagoda ma trzy łapy. Prosi o ...

Kiedy człowiek w wyniku splotu zdarzeń nagle doświadcza kalectwa, bardzo mocno to przeżywa. Niejednokrotnie kończy się to ciężką depresją i koniecznością terapii. U zwierząt jest inaczej. Nagle pies budzi się bez łapy. Nie ma to nie ma, trzeba żyć dalej, trudno próbuje chodzić na trzech. Kilkanaście razy się przewróci i upadnie, po to aby przy kolejnej próbie wstać i pójść. Nie postrzega siebie jako gorszego czy mniej wartościowego. Dąży do zaspokojenia wszystkich swoich potrzeb i nadal próbuje być szczęśliwym psem. 
Jak podejmować próby bycia szczęśliwym psem w schronisku? Jagódka, w schronisku siedziała trzy lata. Wypadek sprawił, że straciła łapkę. W boksie , za kratami, nie może być mowy o poszukiwaniu szczęścia. Tam każda słabość jest wykorzystywana przez towarzyszy niedoli. Jagódka siedziała całymi dniami, posmutniała, powoli przestawała marzyć o miłości i rodzinnym ciepełku.
I jak przejść obojętnie obok takiej krzywdy ? Obok suni, która ma problemy, jakie miała nasza Łapa? Nie da się. Jest urocza i delikatna, odwdzięcza się nieśmiałym merdnięciem ogonka za każdy dotyk i każde słowo do niej skierowane. Zamieszkała w domowym hoteliku, w którym będzie jej tak dobrze, jak u nas. Potrzebuje jednak wsparcia i kilku rzeczy, gdyż nie ma nic swojego i nie wiemy czy kiedykolwiek miała. Przyda się jej materac, mokra karma, potrzebuje obroży, kocyka, dwóch misek

Nasz adres: Przystań Ocalenie,ul. Kombatantów 134, 43-229 Ćwiklice

Potrzebuje pieniędzy na wizytę weterynaryjną oraz pokrycie kosztów utrzymania.
Chętnie też przygarnie wirtualnego opiekuna.

Prosimy o wpłaty na nasze konto ::
29 1750 0012 0000 0000 2212 8288 z dopiskiem „ Dla Jagódki
Przystań Ocalenie,
ul. Kombatantów 134,
43-229 Ćwiklice
DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!

Jagódkę można też wspierać, wysyłając sms.

Wyślij smsa o treści OCALENIE na numer:
Numer 7248– koszt sms-a 2,46 zł z VAT
Numer 74567– koszt sms-a 4,92 zł z VAT
Numer 79567– koszt sms-a 11,07 z VAT
DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!