Kolejny koński dramat, razem możemy ocalić to życie!

Kolejny koński dramat, razem ...

Kochani, bardzo pilna sprawa. Błagamy o Waszą pomóc. Kolejne życie jest do uratowania. Stary, wałach czeka na wyrok. Wyrok jest już właściwie wydany, ale my wiemy, że to nie jest jego przeznaczenie… to tylko chęć zysku, zarobku, pogoń za pieniądzem, znieczulica, pogarda dla życia…
Jeśli mu nie pomożemy, czeka na niego tylko jedno. Nie, nie polana, trawa, słońce i odgłos rżenia ocalonych współtowarzyszy… Na stare, schorowane i samotne konie, których życie przeliczane jest na kilogramy, czeka tylko jeden kres. Ból, cierpienie i strach – rzeźnia. Prosimy! Pomóżcie!
Komornik sam określił, że podane w ofercie ceny koni są cenami rzeźnymi i z góry wskazał ich przeznaczenie.
Kolejny raz- każda złotówka ma znaczenie. Każda deklaracja, wpłata daje szansę na wybawienie biednego końskiego staruszka… Wiemy, że jest okres przedwakacyjny, wszyscy biegają bez pieniędzy, ale być może uda się uzbierać na jego wykup, kiedy każdy wpłaci symboliczną kwotę.

Stańmy w obronie tych, którzy sami nie dadzą rady się obronić. Stańmy RAZEM… Już nawet nie wspominamy, że obok tego wałacha czeka na wyrok drugi… Mamy bardzo mało czasu ale może uda się nam ocalić oba, z Wami kochani już nie raz się przekonaliśmy, że wszystko jest możliwe więc i teraz nie zamierzamy się poddawać i będziemy walczyć o ich życie do samego końca.
Konto do wpłat
Przystań Ocalenie
ul. Kombatantów 134
43-229 Ćwiklice
29 1750 0012 0000 0000 2212 8288 z dopiskiem „ wałachy z licytacji”