Kostuś

Kostuś

Kostuś to piesek, który przyjechał do nas z Tymusiem ze schroniska w Jamrowiźnie. Najbardziej przeraża jego obojętność i smutne oczy, jakby zupełnie pozbawione życia i ta zwieszona na dół głowa- poddał się, przestał walczyć o życie, nic go nie cieszy, nie wygląda nawet na zewnątrz budy… zrezygnowany i straszliwie smutny czeka na koniec tej mordęgi.
Wygląda jak człowiek w strasznej depresji. Zostawisz? Przejdziesz obok, jeśli wiesz, że nie ma szans na adopcję? Kto weźmie takiego smutnego psa, taką kupkę nieszczęścia, jeśli do wyboru są i szczeniaki i inne wesołe, młode psy? Kto weźmie psa, którego w ogóle nie widać? Co z nim będzie dalej? W takim stanie psiej depresji może nie przeżyć kolejnych tygodni, dni.
Postanowiliśmy, że weźmiemy go , może jeszcze uda się sprawić, że będzie cieszył się życiem i odzyska zaufanie do ludzi. Potrzebne będzie też legowisko i kocyk, żeby zapomniał o betonowej budzie- w samochodzie ułożył się na ciepłym kocyku i spał szczęśliwy, że jest miękko i ciepło. Przyda się też jakaś obróżka, zabawki… wszystko co potrzebne , aby mógł lepiej żyć. Kostek pilnie potrzebuje szczegółowej diagnozy w dobrej klinice. Na każdy dotyk reaguje bólem, wyniki krwi nie wykazują żadnych niepokojących oznak. Pilnie potrzeba diagnostyki, na którą nie mamy pieniędzy. Prosimy o wpłaty dla Kostusia, chcielibyśmy podarować mu jeszcze trochę życia bez cierpienia, bez bólu. Chcielibyśmy, aby mały ogonek zaczął merdać radośnie. Już zaczyna podnosić główkę i pojawiają się dwa delikatne machnięcia, kiedy pojawia się człowiek. Niestety przy każdej próbie dotyku jest warczenie i piszczenie.
Prosimy o finansowe wsparcie diagnostyki i leczenia pieska.
Wpłaty z dopiskiem „Dla Kostusia” można kierować na konto:
29 1750 0012 0000 0000 2212 8288
Przystań Ocalenie
ul. Kombatantów 134
43-229 Ćwiklice
Można także wesprzeć akcję smsem wysyłając treść „KOSTEK
Numer 7248 to koszt sms-a w cenie 2,46 PLN z VAT.
Numer 74567 to koszt sms-a w cenie 4,92 PLN z VAT
Numer 79567 to koszt sms-a w cenie 11,07 PLN z VAT