Matt

Matt

Ma na imię Matt i ma dziesięć lat. Przez dziewięć lat służył człowiekowi. Ratował ludzkie życie, odnajdywał zaginionych.
Dwa tygodnie temu, przyjechał do Przystani. Emeryturę spędzi z nami. Przez całe życie, służył nam ludziom, teraz przyszedł czas, aby pomóc jemu. My daliśmy mu ciepły kąt, mając nadzieję, że wypełni pustkę, jaką zostawił po sobie Kaban. Kaban był nie tylko wspaniałym przyjacielem i pierwszym ocalonym, przez nas, psem, był także najlepszym przystaniowym alarmem. Nawet wtedy, kiedy był już słaby budził respekt swoim szczekaniem. Jego donośny i groźny głos, wielokrotnie uchronił nas przed kłopotami. Pilnował całej przystani i zawsze dawał znać, kiedy działo się coś złego. My potrzebowaliśmy psa, który będzie czujny, Matt potrzebował domu. Tak na siebie trafiliśmy.

Już zdążyliśmy go pokochać, ale potrzebujemy Waszego wsparcia. Ma duże problemy z łapami i potrzebuje preparatu na stawy. Oczywiście przyda mu się też mokra karma i materac, ale lek na stawy jest najpilniejszą jego potrzebą.
Pojedziemy z nim na konsultację ortopedyczną, bo na pewno będzie potrzebował leczenia.

Jeśli mógłby ktoś wesprzeć go grosikiem, bylibyśmy bardzo wdzięczni.
29 1750 0012 0000 0000 2212 8288 z dopiskiem „Dla Matta
Przystań Ocalenie
Organizacja Pożytku Publicznego
ul. Kombatantów 134
43-229 Ćwiklice
Za każdą pomoc, z całego serca dziękujemy.