Nasz nowy podopieczny- Wilczuś

Nasz nowy podopieczny- ...

Wilczuś był w piekle. Piekle zgotowanym przez ludzi. W ostatnich dniach głośno jest o schronisku w Jędrzejewie, o interwencji w tym miejscu. Dzięki wspaniałym dziewczynom z zaprzyjaźnionej fundacji, ocalonych zostało kilkanaście psów, w tym właśnie Wilczuś. Wilczuś zetknął się okrutnym traktowaniem. Mimo tego, nie stracił wiary w ludzi. Wciąż daje nam szansę. A my daliśmy szanse Jemu. Bo nas łapią za serce najbardziej te duże, stare psy, które mają tak mało czasu na dobre życie, które mają tak małe szanse na adopcję..… Chcieliśmy, żeby mógł poznać znaczenie słowa miłość. Chcieliśmy, żeby na ostatnie lata, a może miesiące życia odzyskał poczucie bezpieczeństwa, zaznał co to miłość i poznał człowieka z dobrej strony. Chcieliśmy mu dać to dobre zakończenie, ten happy end, na który zasługuje każdy pies. Chcemy dać mu szczęście, na jak długo? Tego nie wie nikt. Wilczuś jest w złym stanie, po wstępnej diagnostyce okazało się, że ma wiele zdrowotnych problemów. My zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby tych dobrych, szczęśliwych dni było przed nim jak najwięcej. W przystaniowym Psianatorium nie ma miejsca. Przystań jest zapsiona i Wilczuś zamieszkał w zaprzyjaźnionym domowym hoteliku Nessca u cudownej Beaty, która otoczyła go najlepszą opieką. Mamy nadzieję, że nam pomożecie w opłacaniu hotelu, bardzo Was prosimy o deklaracje dla Wilczusia. Czasem serce zagłusza rozum i tak było w tym wypadku. Wilczuś potrzebuje 45 osób, które zadeklarują 10 złotową, regularną wpłatę. Znacie kogoś takiego, kto poszukuje wirtualnego przyjaciela? Kto zechce ustawić stały przelew, aby podarować tak skrzywdzonej istocie, szczęście? Bo dla Wilczusia kawałek miejsca, jedzenie, spokój i kochający człowiek oznacza szczęście. Chcemy żeby nacieszył się zasłużoną emeryturą. Wilczuś najprawdopodobniej nigdy nie miał nic swojego…. Chcielibyśmy, aby miał rzeczy, które nie będą pachnieć żadnym innym psem, coś nowego na nową drogę życia. Prosimy o materacyk, kocyk, o mokrą karmę. Wilczuś potrzebuje też preparatu na stawy i obroży przeciwko kleszczom.

➡️ Materac można zamówić tutaj: https://www.zooplus.pl/…/legowisko_dla_p…/higieniczne/135162
➡️ Lub tutaj: https://allegro.pl/…/karo-ortopedyczny-materac-mata-legowis…
➡️ Kocyk można zamówić tutaj: https://www.zooplus.pl/…/leg…/koce_dla_psa/rozne_koce/599423
➡️ Mokrą karmę można zamówić tutaj: https://www.zooplus.pl/…/markowy_skl…/animonda/animonda_pies
➡️ Obroże przeciwko kleszczom można zamówić tutaj: https://zookrak.com/pl,produkty,pokaz,foresto-obroza (dla psa powyżej 8kg, czyli dużą)
➡️ Preparat na stawy można zamówić tutaj: https://www.manada.pl/…/flexus-30-kapsulek-dlugi-termin-waz…

Nasz adres: Przystań Ocalenie,
ul. Kombatantów 134,
43-229 Ćwiklice
Tel: 723 808 002

Można też złożyć zamówienie w naszym Przystaniowym Sklepiku. Nie będzie dodatkowych kosztów za wysyłkę!

➡️Karmę można zamówić tutaj:
https://www.przystanocalenie.org/produkt/puszka-dla-psa/
➡️ Obrożę można zamówić tutaj: https://www.przystanocalenie.org/…/obroza-przeciwkleszczow…/

Jeśli zdecydujesz się na zakupy w Przystaniowym Sklepiku, prosimy abyś w formularzu dostawy wpisał swoje dane. Dla nas to jedyny sposób, abyśmy wiedzieli od kogo są zakupy.

Wpłaty prosimy kierować na nasze konto:
29 1750 0012 0000 0000 2212 8288 z dopiskiem „ Dla Wilczusia”
Przystań Ocalenie,
ul. Kombatantów 134,
43-229 Ćwiklice
PayPal wskazując nasz adres email przystanocalenie@interia.pl

Można też pomóc wysyłąc sms o treści OCALENIE na numer:
Numer 7248- koszt sms-a 2,46 zł z VAT
Numer 74567- koszt sms-a 4,92 zł z VAT
Numer 79567- koszt sms-a 11,07 z VAT

Z góry pięknie dziękujemy za każdą pomoc!