Nasza nowa podopieczna-Wiesia

Nasza nowa podopieczna-Wiesia

Cierpimy kiedy odchodzi nasz czworonożny przyjaciel. Utrata zawsze boli. Jednak osoby samotne, które za jedynego przyjaciela mają psa lub kota, noszą w sobie jeszcze jeden lęk. Obawiają się o los swojego przyjaciela, w sytuacji, kiedy coś im się stanie. Marzeniem każdego odpowiedzialnego opiekuna jest przeżycie swojego zwierzęcia. Mimo cierpienia, mimo bólu chcą zaoszczędzić psu tułania się po schroniskach. Trauma jaką przeżywa pies, kiedy jego ukochany człowiek umiera, jest niewyobrażalna. Szczególnie, kiedy dotyczy to starszego psa, który cale życie spędził na kolanach u ukochanej pani. Wiesia ma już 15 lat. Miała ukochanego człowieka, który ją rozpieszczał i opiekował się troskliwie od wielu lat. Niestety ukochana pani zmarła i zostawiła Wiesię samą. Samotna stara sunia nagle znalazła się w schronisku. Dla Wiesi zmieniło się wszystko…Z domu pełnego miłości, znalazła się w miejscu, którego nie znała, którego zapewne się bała. Bo nawet najlepsze schronisko, jest obcym i strasznym miejscem dla starej psiny. A tam bardziej dokucza ziąb, uczucie osamotnienia zostaje wzmocnione przez brak komfortu, przez hałas i brak własnego miejsca. Jak sobie poradzić w takiej sytuacji będąc maleńki, starym psem?
https://www.facebook.com/100003105751932/videos/2508419759271525/
Kiedy zobaczyliśmy to ogłoszenie o Wiesi, nie potrafiliśmy przejść obojętnie. Znamy uczucie rozpaczy, która trawi jej serduszko, znamy ten rodzaj tęsknoty, jaki ona teraz odczuwa. U nas Wiesi łatwiej będzie się pogodzić z utratą ukochanej pani. U nas będzie miała ciepły kącik i spokój. Dołożymy wszelkich starań, aby wlać do serduszka Wiesi nadzieję na lepsze jutro. Chcemy, aby jej skołatane rozpaczą serduszko znalazło ukojenie w naszym przytulisku. Dzisiaj Wiesia zaczyna nowy etap życia. Nadal jest smutna, ale zrobimy wszystko, aby na pyszczku tej starowinki zagościł jeszcze uśmiech.
Wiesia jest bardzo chudziutka i trochę kaszle. Koniecznie musi odwiedzić weterynarza. Prosimy Was o wsparcie dla Wiesi. O legowisko, które nie będzie pachnieć innymi psami, o kocyk i o mokrą karmę dobrej jakości, która pomoże jej nabrać ciałka. Na naszym utrzymaniu jest wiele zwierząt, jednak nie potrafiliśmy przejść obojętnie obok takiej tragedii. Z całego serca prosimy Was o wsparcie dla stareńkiej, smutnej psiny. Najedzona, zawinięta w kocyki, pochrapuje cichutko i odsypia stres.

➡️Mokrą karmę zamówisz tutaj: https://www.zooplus.pl/…/…/karma_dla_psa_mokra/vom_feinsten…
➡️Legowisko zamówisz tutaj: https://allegro.pl/…/legowisko-kojec-dla-psa-kota-molly-r-l…
➡️ Kocyk zamówisz tutaj: https://allegro.pl/…/koc-kocyk-dla-psa-kota-65×65-cm-polaro…

Nasz adres: Przystań Ocalenie, ul kombatantów 134, 43 -229 Ćwiklice

Telefon 723 808 002.

Można też wpłacić grosik na ten cel
29 1750 0012 0000 0000 2212 8288 z dopiskiem „Dla Wiesi”
Fundacja Przystań Ocalenie
ul. Kombatantów 134,
43-229 Ćwiklice
PayPal wskazując nasz adres email przystanocalenie@interia.pl

Możesz też pomóc wysyłając sms o treści OCALENIE na:
numer 7248- koszt sms-a 2,46 zł z VAT
numer 74567- koszt sms-a 4,92 zł z VAT
numer 79567- koszt sms-a 11,07 z VAT
Regulamin dostępny na naszej stronie www.przystanocalenie.org
Z góry pięknie dziękujemy za każdą pomoc