Nowa podopieczna- Hana

Nowa podopieczna- Hana

Pac, pac, pac i cisza. Za chwilę znów pac, pac pac. To jej ogonek uderza o podłogę. Patrzy na ludzi z miłością, zrozumieniem i oddaniem. Jest starym psem, bardzo doświadczonym przez los, ale mimo tego stara się widzieć w ludziach tylko to co dobre. Boi się też to widać po niej. W jej oczach jest wiele smutku.
Ma około 13 lat i zaznała wielu krzywd od ludzi. Do tej pory nie było jej łatwo. Mimo zła jakiego doświadczyła wciąż na widok człowieka macha ogonkiem, jakby to jej machanie ogonem miało sprawić, że człowiek więcej jej nie skrzywdzi. Obiecaliśmy jej, że już będzie tylko dobrze, że zaopiekujemy się nią tak jak na to zasługuje każdy pies. Jest w drodze do Przystani. Jedzie z dużego schroniska. Chuda, smutna stara suczka. Ma na imię Hana. Zamieszka w naszym Psianatorium. Będzie dzielić pokoik ze staruszkiem Nigusiem, któremu od śmierci Stefci brakuje towarzystwa. Hana potrzebuje pomocy.  Z całego serca prosimy o wsparcie dla starowiny.
Jeśli ktoś zamiast wpłacać grosik wolałby zamówić dla niej potrzebne rzeczy to również bardzo prosimy o taką formę wsparcia ♥

Można też wpłacić grosik na ten cel
29 1750 0012 0000 0000 2212 8288 z dopiskiem „Dla Hany ”
Przystań Ocalenie,
ul. Kombatantów 134,
43-229 Ćwiklice
Hanie można też pomóc wysyłając sms o treści OCALENIE na:
numer 7248- koszt sms-a 2,46 zł z VAT
numer 74567- koszt sms-a 4,92 zł z VAT
numer 79567- koszt sms-a 11,07 z VAT
Regulamin dostępny na naszej stronie www.przystanocalenie.org

Z góry pięknie dziękujemy za każdą pomoc ♥