Podarujmy jej życie…

Podarujmy jej życie…

Każdego roku, przed Świętami Bożego Narodzenia staramy się ofiarować nowe życie jakiemuś skazańcowi. Święta to czas radości, miłości i prezentów, a czy można znaleźć piękniejszy podarunek niż życie? Czy jest coś, co ma większą wartość?
Ona jeszcze może długo pożyć, nie wiemy w jakim jest stanie, ale ma zaledwie kilkanaście lat. Na konia to niewiele… Czy uda się ocalić jej życie? Czy zdążymy nazbierać tyle pieniędzy, aby móc przebić cenę podaną przez handlarzy mięsem…? Nie ma żadnych papierów, to klacz pociągowa.
Czy zdołamy uzbierać tyle, aby w ogóle był sens tam jechać? Przecież, nie wyobrażamy sobie, żeby mogło nas zabraknąć tego dnia… żebyśmy mieli chociaż nie podjąć próby ocalenia jej… Bardzo prosimy o pomoc… Pożegnaliśmy Kaszmira, wcześniej Mystica i Megana, które teraz cieszą się życiem za Tęczowym Mostem… Na zawsze pozostaną w naszych sercach… A pamięć o nich dodaje sił i budzi przekonanie, że warto, że należy ratować kolejne, które będą mogły zasmakować spokoju i harmonii w życiu bez obowiązków, bez pracy dla pieniądza… Zwierzęta nie rozumieją praw kapitalizmu. Dajmy im skrawek raju, żeby znów mogły się cieszyć… żeby otaczała je miłość… Z desperacją zwracamy się z tą prośbą o pomoc- bo tutaj potrzebny jest prawdziwy cud i ogromne serca…
Aby wystartować potrzebujemy przynajmniej trzech tysięcy… Niestety ta suma może być znacznie wyższa. Licytacja rządzi się swoimi prawami… Klacz stoi zaledwie kilkanaście kilometrów od końskiego targu, co to dla niej oznacza? Jeśli nie wygramy… szybciej trafi do transportu śmierci… pomóżcie nam ją ocalić przed transportem śmierci, nie pozwólcie, aby podzieliła los tysięcy polskich koni, które giną w rzeźniach.
Nie podajemy namiarów na licytację bo naszą stronę odwiedzają nie tylko nasi zwolennicy, lecz także osoby, które chcą nam zaszkodzić. Na uzbieranie pieniędzy mamy czas do 5 grudnia.
Prosimy o wpłaty na nasze konto:
29 1750 0012 0000 0000 2212 8288 z dopiskiem „OCALENIE”
Przystań Ocalenie,
ul. Kombatantów 134,
43-229 Ćwiklice
Ocalenie klaczy można też wspierać, wysyłając sms.
Wyślij smsa o treści OCALENIE na numer:
Numer 7248- koszt sms-a 2,46 zł z VAT
Numer 74567- koszt sms-a 4,92 zł z VAT
Numer 79567- koszt sms-a 11,07 z VAT
DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!