Pomóż Kamie

Pomóż Kamie

Każda istota ma prawo do godnej śmierci.
W czasie walki o zdrowie, w czasie poważnej choroby nikt nie powinien być sam. Ideałem by było, images_Pliki pomocnicze_Gify_zniczsp8gdyby każda istota miała wtedy wsparcie ze strony bliskich. Kama go nie miała. Zbyt stara, zbyt nijaka, aby została zauważona przez odwiedzających. Kama powoli umierała w schroniskowym boksie, choroba nowotworowa zabierała ją kawałek po kawałku. Kama się poddała chorobie. Nie miała dla kogo walczyć, nie miała po co żyć. Jak wiecie przystaniowa Łapka też walczy z nowotworem. Ile ona ma siły do walki, jak widać po niej, że ma jeszcze tyle do zrobienia, że jest w niej chęć do życia. Łapa ma wsparcie wielu ludzi i zwierząt. Bojan codziennie się wtula w Łapinę, jakby chciał dodać jej siły, jakby się bał, ze zniknie, a ona troskliwie go liże po głowie, jakby mówiła, że nigdzie się nie wybiera. Chcieliśmy, żeby Kama mogła poczuć to, co czuje każdego dnia Łapa. Chcieliśmy, aby poczuła, że ma po co żyć, że życie może być piękne i miłe. Czy się uda? Tego nie wiemy. Kama jest poważnie chora. Nie jest wiadome, ile jej zostało miesiąc, dwa, a może pół roku. Zdecydowaliśmy się przywrócić jej psią godność, być może na ostatnie miesiące życia, a może wydarzy się cud i kiedy poczuje, że jest kochana, zacznie walczyć i wygra?
Dziękujemy wolontariuszce, która napisała rozpaczliwy apel, która poszukiwała dla niej domu, dziękujemy, że się nie poddała i nie spisała Kamy na straty. Tak zrobiło wielu innych ludzi, którzy codziennie ją mijali.
Liczymy się z każdym scenariuszem. Teraz naszym priorytetem jest podarowanie Kamie wygodnego życia i podarowanie jej wszystkiego, co najlepsze. Dobrej karmy, dobrej atmosfery, dobrych weterynarzy oraz danie jej optymalnej szansy na wygranie z chorobą.
Możliwe, że to ostatnie tygodnie jej życia. Pomóżcie nam sprawić, aby każdy z dni, jaki jej został, był najpiękniejszym.
Kama potrzebuje karmy specjalistycznej.
Suchej: http://www.zooplus.pl/…/royal_canin_veterina…/hepatic/306875
I mokrej:
puszki małe: http://fera.pl/royal-canin-hepatic-200-g.html
puszki duże: http://fera.pl/royal-canin-vet-dog-hepatic-420-g-puszka.html
Potrzebne jest też legowisko, dla psów z chorymi stawami.
http://www.zooplus.pl/…/legowisko_dla_p…/ortopedyczne/158777
Przyda się jej również grosik na wizytę u weterynarza i leczenie.
Można też wpłacić kilka złotych na ten cel.
Wpłaty z dopiskiem „Dla Kamy” prosimy kierować na konto:
29 1750 0012 0000 0000 2212 8288
Przystań Ocalenie,
ul. Kombatantów 134,
43-229 Ćwiklice

Można także wesprzeć akcję smsem wpisując w treści „KAMA”:
Numer 7248 to koszt sms-a w cenie 2,46 PLN z VAT.
Numer 74567 to koszt sms-a w cenie 4,92 PLN z VAT
Numer 76567 to koszt sms-a w cenie 7,38 PLN z VAT
Numer 79567 to koszt sms-a w cenie 11,07 PLN z VAT
Za każdą pomoc, z całego serca dziękujemy.

20160312_140114male20160312_140036male