Potrzebujemy Waszego wsparcia!

Potrzebujemy Waszego wsparcia!

Niektórzy już wiedzą, a dla pozostałych w skrócie podajemy, że Fundacja Przystań Ocalenie powstała, aby wspierać podopiecznych Komitetu Pomocy dla Zwierząt.
Dzisiaj naszym celem jest zakup derki magnetycznej dla zniszczonej życiem u boku człowieka Remini… Dlaczego chcemy kupić taki sprzęt? Terapia magnetyczna jest zalecana przy urazach ścięgien i mięśni, wspomaga regenerację organizmu. Jest idealnym wsparciem dla starszych zwierząt, które w życiu pracowały niemało i były zaniedbywane.
Aktualnie z takiej derki, tylko pożyczonej, korzysta Karusia. Już po pierwszej sesji klacz stała się bardziej zrelaksowana i z każdym dniem porusza się lepiej. Dlatego zależy nam na tym, aby również inne konie, te mieszkające w Przystani Ocalenie, mogły zaznać dobroczynnego działania magnetoterapii.

Tutaj podajemy link do przykładowego produktu znalezionego poprzez wyszukiwarkę internetową:

http://www.hidalgo.pl/magnetik-rug-derka-magnetyczna-veredus-p-2431.html

Jak widzicie cena nie jest mała, jednak czy można cenić życie i dobrostan? Jesteśmy po to, aby pomagać, jeśli tylko jest taka opcja, dlatego w tym miejscu prosimy Was o przyłączenie się do naszej zbiórki na derkę dla Remini!
Zbieramy 1500,00 zł! Jeśli chcesz wesprzeć nasz cel – podajemy dane do przelewu:

 

Fundacja Przystań Ocalenie
ul. Kombatantow 134
43-229 Ćwiklice
29 1750 0012 0000 0000 2212 8288 z dopiskiem „derka dla Remini”


Jeśli jednak wolisz podarować Remini derkę, bo posiadasz podobną, lecz nie jest Ci potrzebna – wykorzystaj do wysyłki adres podany powyżej.

WSZYSTKIM Z GÓRY BARDZO GORĄCO DZIĘKUJEMY!!!