Pułacz

Pułacz

Kochani, bardzo pilna sprawa. Błagamy o Waszą pomóc. Kolejne życie jest do uratowania. Stary, wałach czeka na wyrok. Wyrok jest już właściwie wydany, ale my wiemy, że to nie jest jego przeznaczenie… to tylko chęć zysku, zarobku, pogoń za pieniądzem, znieczulica, pogarda dla życia…
Jeśli mu nie pomożemy, czeka na niego tylko jedno. Nie, nie polana, trawa, słońce i odgłos rżenia ocalonych współtowarzyszy… Na stare, schorowane i samotne konie, których życie przeliczane jest na kilogramy, czeka tylko jeden kres. Ból, cierpienie i strach – rzeźnia. Prosimy! Pomóżcie!
Komornik sam określił, że podane w ofercie ceny koni są cenami rzeźnymi i z góry wskazał ich przeznaczenie.
Kolejny raz- każda złotówka ma znaczenie. Każda deklaracja, wpłata daje szansę na wybawienie biednego końskiego staruszka… Wiemy, że jest okres przedwakacyjny, wszyscy biegają bez pieniędzy, ale być może uda się uzbierać na jego wykup, kiedy każdy wpłaci symboliczną kwotę.

Kochani, dzięki Waszemu wsparciu i zaangażowaniu udało się wykupić na licytacji dwóch końskich skazańców. Serdecznie wszystkim dziękujemy za wsparcie i zaangażowanie. Na poniedziałek ustalamy transport i wtedy też opublikujemy ich zdjęcia,

Prosimy o dalszą pamięć o wykupionych i wsparcie w ich miesięcznym utrzymaniu, polecamy je również do Państwa wirtualnej adopcji.