Stara Pola dziękuje za życie i prosi o dalszą pomoc

Stara Pola dziękuje za ...

Splot różnych okoliczności i dobre serce wielu osób spowodowały, że jest z nami. Wege Kraków obchodzi 5 lecie istnienia. Z tej okazji zostało zorganizowanych wiele akcji, które miały na celu świetną zabawę i pomoc naszym podopiecznym. Ze środków zebranych w tym czasie została wykupiona Polusia. Dziękujemy Wege Kraków, MAD BAT tattoo, Smaki Roślinne, Vegan Branczyk / 5 lat Wege Kraków, Sara Damm – Bellydance & Aerial Yoga – i wielu, wielu innym, którzy współtworzyli wszystkie wydarzenia i brali w nich udział.
Pola to stara, wyrodzona klacz. Do domu, w którym mieszkała przyszła choroba. Jej poprzedni właściciele nie mogli dłużej sprawować nad nią właściwej opieki. Dostaliśmy informację, że Pola jest rodziną naszej Tinusi. Tinka niedawno odeszła… pozostawiając po sobie ogromny żal i tęsknotę. Za pieniądze zebrane przez akcje Wege Kraków wykupiliśmy Polę. Nie mogliśmy pozwolić, aby trafiła w niepewne miejsce. Pola to miła staruszka, której chcemy zapewnić godną emeryturę. Mamy nadzieję, że pomożecie nam w tym…
Poli przyda się musli dla seniorów, witaminy i grosik na wizytę weterynarza i kowala. W Przystani Ocalenie nie ma już miejsca, dlatego Pola zamieszkała w jednym z naszych zaprzyjaźnionych pensjonatów. Koszty jej utrzymania przez to wzrosną, ale tylko w taki sposób mogliśmy zapewnić jej bezpieczeństwo.
Może ktoś zechce objąć Polę wirtualną opieką? Będziemy wdzięczni za każde 10 złotych regularnie wpłacane dla niej.
Wpłaty dla Poli, prosimy kierować na nasze konto:
29 1750 0012 0000 0000 2212 8288 z dopiskiem „ Dla Poli
Przystań Ocalenie,
ul. Kombatantów 134,
43-229 Ćwiklice

Można też pomóc wysyłając sms o treści OCALENIE na numer:
Numer 7248– koszt sms-a 2,46 zł z VAT
Numer 74567– koszt sms-a 4,92 zł z VAT
Numer 79567– koszt sms-a 11,07 z VAT
Z GÓRY DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!