Stella już uratowana

Stella już uratowana

Dzięki Państwa zaangażowaniu i wsparciu  Stella jest już z nami. Bardzo serdecznie wszystkim dziękujemy, a w szczególności Państwu Katarzynie i Maciejowi W. z Warszawy.
Stella jest bezpieczna, powoli próbuje odnaleźć się w nowym miejscu. Jest miła, delikatna i bardzo mocno wyeksploatowana pracą. Stan jej zdrowia jest bardzo poważny. W ciągu paru najbliższych dni będzie poddana pełnej diagnostyce, która pozwoli wyznaczyć kierunek leczenia i rehabilitacji. Stella najbardziej teraz potrzebuje spokoju, troski i dobrej diety. Przydałby się jej  kantarek, szczotka, ciepła derka i lizawka. Taka przystaniowa wyprawka na nowy początek, miejmy nadzieję dalszego życia.
Może ktoś ma coś, co zechciałby jej wysłać lub zakupić. Konieczne będzie dla niej dalsze wsparcie w zakupie leków i preparatów (witaminy, preparaty na stawy, leki przeciwzapalne), Jeśli chcesz uczestniczyć w dalszym utrzymaniu Stelli – zachęcamy do pomocy! Stella ma tylko Was kochani, razem możemy pozwolić się jej nacieszyć drugim życiem.
Wpłaty z dopiskiem dla “dla Stelli” można kierować na nasze konto konto 29 1750 0012 0000 0000 2212 8288

Przystań Ocalenie
ul. Kombatantów 134
43-229 Ćwiklice Tel.
Można także wesprzeć akcję smsem wpisując treści „STELLA”:
Numer 7248 to koszt sms-a w cenie 2,46 PLN z VAT.
Numer 74567 to koszt sms-a w cenie 4,92 PLN z VAT
Numer 79567 to koszt sms-a w cenie 11,07 PLN z VAT

Możesz też zobaczyć krótki film jak Stella do nas przyjechała