Swietka potrzebuje wirtualnych opiekunów

Swietka potrzebuje ...

Każdy z nas, prowadzi swoisty dla siebie tryb życia. I on, bywa często, główna przeszkodą, nie pozwalającą na wzięcie odpowiedzialności za zwierzaka. Pragnęlibyśmy, zimą przytulić się do kota, albo latem pójść na długi spacer z psem. Jednak nasz rozkład zajęć to uniemożliwia. Uznajemy, że czworonożny przyjaciel, musiałby zbyt długo przebywać w domu bez opieki. Czasami, mamy dobre chęci, a niestety, nasze mieszkanie jest zbyt małe lub dzielimy je już z kotem, psem, świnką morską lub innym rezydentem. Bywa, że mamy alergię, albo okazuje się, że nasze dziecko ją ma. Nie możemy ryzykować zdrowia bliskich, ale… No właśnie. Świetnym wyjściem, w takich sytuacjach, jest przyjęcie roli Wirtualnego Opiekuna. Któż, to taki? Na czym polega wirtualna adopcja? Sprawa jest bardzo prosta. Aby stać się Wirtualnym Opiekunem Swietki, wystarczy dokonywać comiesięcznych wpłat. Nie jest najważniejsza kwota. To nie chodzi o pół pensji, ani wszystkie zaskórniaki. Ważne jest raczej to, aby wpłata była systematyczna. Swietka może mieć kilku Wirtualnych Opiekunów. Nie wielkość wpłacanych kwot się liczy, ale systematyczność Kilku opiekunów, może pomóc ponieść nam koszty, utrzymania i leczenia Swietki. Wsparcie i pomoc w zapewnieniu godnego życia oraz leczenia, wybranemu zwierzęciu, może trwać dowolną ilość czasu. To może być kilka miesięcy, a może być rok.
Swietka ma jednego opiekuna wirtualnego – panią Ewę. Jednak potrzeby Swietki są ogromne i bardzo zachęcamy do ustawienia stałego przelewu na Swietkę.
Sunia potrzebuje dużej ilości środków higienicznych, takich jak podkłady i mokre chusteczki. Poprzez problemy z jelitami i biegunkami może jeść jedynie specjalistyczną karmę, która jest znacznie droższa od normalnego jedzenia. Poza tym musi być smarowana specjalnymi żelami.
To wszystko sporo kosztuje. Dlatego zwracamy się do Was o pomoc. Jeśli możesz, jeśli chcesz wesprzeć Swietkę ustaw stały przelew dla niej !
Wpłaty dla Swietki prosimy kierować na nasze konto :
29 1750 0012 0000 0000 2212 8288 z dopiskiem „ Dla Swietki
Przystań Ocalenie,
ul. Kombatantów 134,
43-229 Ćwiklice
DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!
Udostępniając film z prośbą Swietki też bardzo pomagasz!

ZOBACZ film!- Swietka