To był ciężki dzień, pełen bólu i łez.

To był ciężki dzień, ...

To był dzień pięknych słów, pożegnań i wspomnień o naszym Przyjacielu Marku.
Marek pamiętał zawsze o Przystani Ocalenie. Pamiętał za życia, pamiętał po śmierci aby nasze zwierzęta otrzymały pomoc. Marek miał życzenie dotyczące pogrzebu. Zamiast kwiatów, przyjaciele, znajomi i osoby uczestniczące w uroczystości pogrzebowej dokładały pieniądze do przystaniowej skarbonki.
Marek odszedł… mimo tego po raz kolejny pochylił się nad losem zwierząt z Przystani Ocalenie.
Po raz kolejny, już ostatni osobiście… tak bardzo nam pomógł. Brakuje słów, aby wyrazić, co czujemy.
Pragniemy podziękować wszystkim, którzy dołożyli datki do skarbonki w tym trudnym dla wszystkich dniu.
Dziękujemy naszej kochanej Ani i dziękujemy Markowi… Dziękujemy Tomkowi Durlakowi i całej ekipie Nieznany Świat – oficjalna strona miesięcznika. To zaszczyt mieć takich Przyjaciół jak Wy. Jesteście wspaniali.
Marek odszedł, pozostawił po sobie ogromną pustkę, której nic i nikt nie zdoła zapełnić. Był wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Nie ma drugiego tak wyjątkowego człowieka. My w dniu Jego pożegnania poznaliśmy wielu serdecznych ludzi. Z całego serca dziękujemy. Dzięki Waszej hojności zebraliśmy piękną sumę 6190 zł. Wierzymy ze Marek jest szczęśliwy i dumny z nas wszystkich. Jesteśmy wzruszeni tą piękną inicjatywą i jej efektami. To dla nas ogromna pomoc. Naszą wdzięczność ciężko wyrazić słowami…
Marku, Aniu, Tomku- Wy wiecie…
Kochamy Was bardzo i dziękujemy za wszystko.

Kilka osób pytało o inne formy pomocy, dla tych z Państwa, którzy chcieliby jeszcze wesprzeć piękną inicjatywę naszego Przyjaciela Marka, podajemy nasz numer konta:

29 1750 0012 0000 0000 2212 8288 z dopiskiem
„ Pamięci Marka”
Przystań Ocalenie,
ul. Kombatantów 134,
43-229 Ćwiklice
PayPal wskazując nasz adres email przystanocalenie@interia.pl