Wesprzyj konia z Moka- Podaruj mu Ocalenie

Wesprzyj konia z Moka- ...

Mglisty poranek. Wiatr smuga delikatne nozdrza. Czujne wąsiki prężą się, nieruchomieją. Nastroszone uszy nasłuchują, czy przypadkiem nie zbliża się pan… Czy czasem znów nie trzeba będzie spiąć mięśni i wyruszyć w trasę, aby służyć człowiekowi…

Ten wyjątkowy koń jest prawdziwym weteranem. Kilka lat woził turystów na trasie do Morskiego Oka. Teraz, sam właściciel orzekł, że zwierzę zasłużyło na prawdziwą emeryturę. Nie na rzeźnię, jak wiele jemu podobnych, ale na spokój i odpoczynek. Na Ocalenie.

Tego wyjątkowego konia poznaliśmy w 2011 roku podczas badań wysiłkowych na Moku. Dobrze zapamiętaliśmy jego siłę, determinację, ale także wrażliwość i ciekawość świata. Delikatne nozdrza, piękna biała strzałka na głowie. Mądry wzrok i jakby pogodzone ze swym losem jestestwo. Przez tyle lat wędrował ciężką do pokonania trasą. Przez tyle lat służył człowiekowi.

Ten wyjątkowy koń dostał szansę. Szansę na życie, na lepszy byt, na odpoczynek. Drodzy Przyjaciele, bardzo prosimy, pomóżcie nam go wykupić. Niedawno trafił do nas Jawor i czeka teraz na swojego gniadego przyjaciela, z którym mijali się podczas swojej trudnej pracy…

Bardzo prosimy o pomoc, każde, nawet najmniejsze wsparcie finansowe, jest dla nas w tej jakże wyjątkowej sytuacji- bardzo znaczące. Wiemy, że razem możemy zdziałać bardzo wiele. Wspólnie zmieniamy świadomość ludzi, zarażamy innych do poszanowania każdego życia… Razem sprawmy, aby kolejny koń mógł zejść z tej mozolnej pracy w górach i bezpiecznie dożył u nas do końca swojej drogi na ziemi.

Prosimy o wpłaty z dopiskiem „koń z gór” na konto:

29 1750 0012 0000 0000 2212 8288

Przystań Ocalenie
ul. Kombatantów 134
43-229 Ćwiklice
Można także wesprzeć konia wysyłając smsa o treści OCALENIE na numer:

Numer 7248– koszt sms-a 2,46 zł z VAT
Numer 74567– koszt sms-a 4,92 zł z VAT
Numer 79567– koszt sms-a 11,07 z VAT