Zapraszamy na Koncert Charytatywny

Zapraszamy na Koncert ...

 

Serdecznie zapraszamy na koncert charytatywny organizowany przez fundację Przystań Ocalenie, którego celem jest wsparcie Komitetu Pomocy dla Zwierząt prowadzącego przytulisko będące oazą dla koni oraz innych zwierząt. Staramy się ratować przede wszystkim zwierzęta, które w tragicznych warunkach oczekują na śmierć, są bestialsko traktowane, a to wszystko tylko dlatego że człowiek zakwalifikował je do gatunków które mają jemu służyć.

 

Podczas naszego koncertu, będą mogli Państwo posłuchać utworów z gatunku muzyki klasycznej w wykonaniu znanych muzyków związanych z krakowskim środowiskiem artystycznym. Będą mieli również Państwo okazję posłuchać wierszy o naszych braciach mniejszych, autorstwa znanego krakowskiego poety – miłośnika zwierząt – Franciszka Klimka, który przeczyta je dla Was osobiście.

 

W przerwie koncertu zapraszamy na słodki poczęstunek, który przygotują dla nas wolontariusze ze Stowarzyszenia Amma- Polska. Wino będzie serwować firma Barefoot.

 

Koncert odbędzie się w dniu 25 maja o godz. 19.30 w Muzeum Galicja przy ul. Dajwór 18 w Krakowie. Bilety w cenie:  25 zł. do nabycia dzień przed i w dniu koncertu w Muzeum Galicja.

 

Serdecznie zapraszamy!

Fundacja Przystań Ocalenie oraz współorganizatorzy:

Anna Boczar, Izabela Boczar, Justyna Czekajska, Bartłomiej Kominek

Partner akcji